Table KST 2017
1. Sparta Rotterdam (Nederland)
2. Halmstads BK (Zweden)
3. NK Lokomotiva Zagreb (Kroatië)
4. Kalmar FF (Zweden)
5. KV Mechelen (België)6.
6. 1.FC. Slovácko (Tsjechië)
7. NAC Breda (Nederland)
8. AS Trencin (Slowakije)
9. Willem II (Nederland)
10. B.93 (Denemarken)
11. JVOZ Zeeland (Nederland)
12. VV Ruurlo (Nederland)

Table KST 2016
1. B.93 (Denemarken)
2. Randers FC (Denemarken)
3. Willem II (Nederland)
4. KV Mechelen (België)
5. 1.FC Slovácko (Tsjechië)
6. Sparta Rotterdam (Nederland)
7. Halmstads BK (Zweden)
8. FK Rad (Servië)
9. Team Aargau (Zwitserland)
10. VV Ruurlo (Nederland)
11. Sandefjord Fotball (Noorwegen)
12. FC Spartak Trnava (Slowakije)

Table KST 2015
1. KV Mechelen (België)
2. KAA Gent (België)
3. B.93 (Denemarken)
4. Sandefjord Fotball (Noorwegen)
5. Pogon Szczecin (Polen)
6. Halmstads BK (Zweden)
7. FK Rad (Servië)
8. Team Aargau (Zwitserland)
9. FC Honka (Finland)
10. AS Trencin (Slowakije)
11. Club Langley FC (Engeland)
12. VV Ruurlo (Nederland)

Table KST 2017
1. Sparta Rotterdam (Nederland)
2. Halmstads BK (Zweden)
3. NK Lokomotiva Zagreb (Kroatië)
4. Kalmar FF (Zweden)
5. KV Mechelen (België)6.
6. 1.FC. Slovácko (Tsjechië)
7. NAC Breda (Nederland)
8. AS Trencin (Slowakije)
9. Willem II (Nederland)
10. B.93 (Denemarken)
11. JVOZ Zeeland (Nederland)
12. VV Ruurlo (Nederland

Table 2013
01. AS Trencin (Slowakije)
02. Sparta Rotterdam (Nederland)
03. Cercle Brugge KSV (België)
04. Twents Talenten Team (NL)
05. FK Rad (Servië)
06. HB Køge (Denemarken)
07. FC Honka (Finland)
08. SV Zulte Waregem (België)
09. AIK (Zweden)
10. IF Elfsborg (Zweden)
11. 1.FC Slovácko (Tsjechië)
12. VV Ruurlo (Nederland)

Table KST 2012
01. Cercle Brugge KSV (Bel)
02. IF Elfsborg (Zwe)
03. 1.FC Slovácko (Tsj)
04. FK Rad (Ser)
05. AS Trencin (Slo)
06. HB Køge (Den)
07. De Graafschap (Ned)
08. Sandefjord Fotball (Noo)
09. FC Carl Zeiss Jena (Dui)
10. Djurgårdens IF (Zwe)
11. Hønefoss BK (Noo)
12. VV Ruurlo (Ned)

Table KST 2011
01. IF Elfsborg (Zwe)
02. 1.FC Slovácko (Tsj)
03. Vitesse/AGOVV (Ned)
04. AS Trencin (Slo)
05. FK Cukaricki Stankom (Ser)
06. Djurgårdens IF (Zwe)
07. Sandefjord Fotball (Noo)
08. Istanbul BB SK (Tur)
09. KAA Gent (Bel)
10. Hvidovre IF (Den)
11. Tennis Borussia Berlin (Dui)
12. VV Ruurlo (Ned)

Table KST 2010
01. Tennis Borussia Berlin (Dui)
02. KAA Gent (Bel)
03. IF Elfsborg (Zwe)
04. FC Spartak Trnava (Slo)
05. FK Cukaricki Stankom (Ser)
06. SV Zulte Waregem (Bel)
07. AKA Hypo Vorarlberg (Oos)
08. FC Zutphen (Ned)
09. IF Brommapojkarna (Zwe)
10. FC Skoda Xanthi (Gri)
11. MKE Ankaragucu (Tur)
12. VV Ruurlo (Ned)

Table KST 2009
01. Tennis Borussia Berlin (Dui)
02. IF Elfsborg (Zwe)
03. Ankaraspor AS (Tur)
04. IF Brommapojkarna (Zwe)
05. KAA Gent (Bel)
06. FK Cukaricki Stankom (Ser)
07. FC Tescoma Zlin (Tsj)
08. Sparta Rotterdam (Ned)
09. Ajax Cape Town (ZAf)
10. MSPN Gornik Zabrze (Pol)
11. FC TPS Turku (Fin)
12. VV Ruurlo (Ned)

Table KST 2008
01. IF Elfsborg (Zwe)
02. Sparta Rotterdam (Ned)
03. AKA Hypo Vorarlberg (Oos)
04. Tennis Borussia Berlin (Dui)
05. KAA Gent (Bel)
06. FC TPS Turku (Fin)
07. De Graafschap(Ned)
08. NEC Nijmegen (Ned)
09. FC Winterthur (Zwi)
10. Helsingborgs IF (Zwe)
11. VV Ruurlo (Ned)
12. Inter Bratislava (Slo)

Table KST 2007
01. BNZ Vorarlberg (Oos)
02. Helsingborgs IF (Zwe)
03. NEC Nijmegen (Ned)
04. Roda JC (Ned)
05. IF Elfsborg (Zwe)
06. Inter Bratislava (Slo)
07. De Graafschap(Ned)
08. KV Kortrijk(Bel)
09. FK Cukaricki-Stankom (Ser)
10. ASC Diecko de la Medina (Sen)
11. VV Ruurlo (Ned)
12. KV Mechelen (Bel)

Table KST 2006
01. Inter Bratislava (Slo)
02. FK Cucaricki Stankom (S&M)
03. Silkeborg IF (Den)
04. Roda JC (Ned)
05. IF Elfsborg (Zwe)
06. De Graafschap (Ned)
07. Excelsior Rotterdam (Ned)
08. University of Albany (USA)
09. Örgryte IS (Zwe)
10. Go Ahead Eagles (Ned)
11. ASC Dieko de la Medina (Sen)
12. VV Ruurlo (Ned)

Table KST 2005
01. FC Carl Zeiss Jena (Dui)
02. Örgryte IS (Zwe)
03. FK Midtjylland (Den)
04. FC Cucaricki Stankom (S&M)
05. IF Elfsborg (Zwe)
06. Go Ahead Eagles (Ned)
07. VVV Venlo (Ned)
08. Excelsior Rotterdam (Ned)
09. FC Honvéd-Budapest (Hon)
10. SC Kriens (Zwi)
11. VV Ruurlo (Ned)

Table KST 2004
01. FK Tescoma Zlin (Tsj)
02. De Graafschap (Ned)
03. FK Cucaricki Stankom (S&M)
04. Örgryte IS (Zwe)
05. NEC Nijmegen(Ned)
06. Silkeborg IF (Zwe)
07. SK Ceské Budejovice (Tsj)
08. Emmen (Ned)
09. Ferencvárosi TC (Hon)
10. VV Ruurlo (Ned)
11. Hammarby IF (Zwe)
12. AGOVV (Ned)

Table KST 2003
01. FK Cucaricki Stankom (S&M)
02. SK Ceské Budejovice (Tsj)
03. FK Tescoma Zlin (Tsj)
04. Örgryte IS (Zwe)
05. NEC Nijmegen (Ned)
06. DSC Arminia Bielefeld (Dui)
07. Go Ahead Eagles (Ned)
08. Grazer AK (Oos)
09. Matador Puchov (Slo)
10. De Graafschap (Ned)
11. Escola de Futebol Carioca (Bra)
12. VV Ruurlo (Ned)

Table KST 2002
01. Örgryte IS (Zwe)
02. Aberdeen FC (Sch)
03. NEC Nijmegen (Ned)
04. Tranmere Rovers FC (Eng)
05. De Graafschap (Ned)
06. HS Kromerízž (Tsj)
07. SK Ceské Budejovice (Tsj)
08. 1.FC Kosice (Slo)
09. Sint-Truidense VV (Bel)
10. Heracles Almelo (Ned)
11. JFC Skonto Riga (Let)
12. VV Ruurlo (Ned)

Table KST 2001
01. DSC Arminia Bielefeld (Dui)
02. Örgryte IS (Zwe)
03. Heracles Almelo (Ned)
04. NEC (Ned)
05. Aberdeen FC (Sch)
06. De Graafschap (Ned)
07. 1. FC Kosice (Slo)
08. Helsingborgs IF (Zwe)
09. Silkeborg IF (Den)
10. SK Sturm Graz (Oos)
11. KRC Genk (Bel)
12. VV Ruurlo (Ned)

Table KST 2000
01. De Graafschap (Ned)
02. NEC (Ned)
03. Örgryte IS (Zwe)
04. NK Dinamo Zagreb (Kro)
05. SK Slavia Praha (Tsj)
06. Helsingborgs IF (Zwe)
07. Go Ahead Eagles (Ned)
08. Ferencvárosi TC (Hon)
09. KRC Genk (Bel)
10. SK Sturm Graz (Oos)
11. FC Tatran Presov (Slo)
12. VV Ruurlo (Ned)

Table KST 1999
01. NEC (Ned)
02. Raith Rovers FC (Sch)
03. Vasas Sport Club (Hon)
04. Go Ahead Eagles (Ned)
05. Helsingborgs IF (Zwe)
06. KRC Genk (Bel)
07. FC Tatran Presov (Slo)
08. De Graafschap (Ned)
09. Silkeborg IF (Den)
10. Halmstads BK (Zwe)
11. Wolverhampton Wanderers FC
12. VV Ruurlo (Ned)

Table KST 1998
01. Vasas Sport Club (Hon)
02. Go Ahead Eagles (Ned)
03. De Graafschap (Ned)
04. Helsingborgs IF (Zwe)
05. FC Dinamo Stavropol (Rus)
06. KRC Genk (Bel)
07. Halmstads BK (Zwe)
08. SV Werder Bremen (Dui)
09. Mansfield Town FC (Eng)
10. FC Tatran Presov (Slo)
11. NEC (Ned)
12. VV Ruurlo (Ned)

Table KST 1997
01. FC Dinamo Stavropol (Rus)
02. FC Tatran Presov (Slo)
03. FC Twente (Ned)
04. SK Ceské Budejovice (Tsj)
05. Silkeborg IF (Den)
06. Barnsley FC (Eng)
07. Helsingborgs IF (Zwe)
08. KRC Genk (Bel)
09. De Graafschap (Ned)
10. VV Ruurlo (Ned)
11. Örgryte IS (Zwe)
12. PSV (Ned)

Table KST 1996
01. Barnsley FC (Eng)
02. IFK Göteborg (Zwe)
03. Silkeborg IF (Den)
04. Helsingborgs IF (Zwe)
05. KFC Verbroedering Geel (Bel)
06. Dinamo Stavropol (Rus)
07. KVV Overpelt (Bel)
08. FC Den Bosch (Ned)
09. De Graafschap (Ned)
10. Walsall FC (Eng)
11. NEC (Ned)
12. VV Ruurlo (Ned)

Table KST 1995
01. Silkeborg IF (Den)
02. FC Dinamo Stavropol (Rus)
03. Helsingborgs IF (Zwe)
04. De Graafschap (Ned)
05. NEC (Ned)
06. SV Casino Salzburg (Oos)
07. SK Ceské Budejovice (Tsj)
08. KVV Overpelt (Bel)
09. Halmstads BK (Zwe)
10. FC Viktor Zaporozje (Oek)
11. FC Aarau (Zwi)
12. VV Ruurlo (Ned)

Table KST 1994
01. Millwall FC (Eng)
02. FC Viktor Zaporozje (Oek)
03. SV Casino Salzburg (Oos)
04. Helsingborgs IF (Zwe)
05. FC Viktoria Plzen (Tsj)
06. SK Ceské Budejovice (Tsj)
07. KKS Lech Poznan (Pol)
08. NEC (Ned)
09. IF Brommapojkarna (Zwe)
10. De Graafschap (Ned)
11. Randers Freja (Den)
12. VV Ruurlo (Ned)

Table KST 1993
01. FC Viktor Zaporozje (Oek)
02. Östers IF (Zwe)
03. IF Brommapojkarna (Zwe)
04. AZ Alkmaar (Ned)
05. SK Ceské Budejovice (Tsj)
06. TJ Bohemians Praha (Tsj)
07. Fram Reykjavík (IJs)
08. KKS Lech Poznan (Pol)
09. De Graafschap (Ned)
10. Siófoki Bányász SE (Hon)
11. SV Casino Salzburg (Oos)
12. VV Ruurlo (Ned)

Table KST 1992
01. Östers IF (Zwe)
02. AZ Alkmaar (Ned)
03. FC Dynamo Kiev (Oek)
04. Helsingborgs IF (Zwe)
05. Siófoki Bányász SE (Hon)
06. KKS Lech Poznan (Pol)
07. Falkirk FC (Sch)
08. 1.FC Union Solingen (Dui)
09. De Graafschap (Ned)
10. FC Aarau (Zwi)
11. SC Heracles ’74 (Ned)
12. VV Ruurlo (Ned)

Table KST 1991
01. FC Dynamo Kiev (Oek)
02. De Graafschap (Ned)
03. Helsingborgs IF (Zwe)
04. KKS Lech Poznan (Pol)
05. AZ Alkmaar (Ned)
06. VfB Lübeck (Dui)
07. SC Heracles ’74 (Ned)
08. FC Aarau (Zwi)
09. DCS (Ned)
10. Verbroedering Geel (Bel)
11. SJ Kortrijk (Bel)
12. VV Ruurlo (Ned)

Table KST 1990
01. FC Dynamo Kiev (Oek)
02. KKS Lech Poznan (Pol)
03. Helsingborgs IF (Zwe)
04. Shamrock Rovers FC (Ier)
05. De Graafschap (Ned)
06. Holstebro BK (Den)
07. VfB Lübeck (Dui)
08. Koldby-Hørdum IF (Den)
09. Landskrona BOIS (Zwe)
10. DSC Wanne-Eickel (Dui)
11. DCS (Ned)
12. FC Münsingen (Zwi)

Table KST 1989
01. KFC Verbroedering Geel (Bel)
02. DSC Wanne-Eickel (Dui)
03. KKS Lech Poznan (Pol)
04. Koldby-Hørdum IF (Den)
05. Achilles ’12 (Ned)
06. Be Quick Z. (Ned)
07. Stadt Herne (Dui)
08. De Enschedese Boys (Ned)
09. GS Difesa Grande Termoli (Ita)
10. Jersey FA (Eng)
11. Sjørring Boldklub (Den)
12. VV Ruurlo (Ned)

Table KST 1988
01. DSC Wanne-Eickel (Dui)
02. KFC Verbroedering Geel (Bel)
03. VfB Lübeck (Dui)
04. Sjørring Boldklub (Den)
05. Doetinchem (Ned)
06. Achilles ’12 (Ned)
07. Jersey FA (Eng)
08. ESCA (Ned)
09. FC Racing Troisvierges (Lux)
10. AS Real Campalto (Ita)
11. FC Münsingen (Zwi)
12. VV Ruurlo (Ned)

Table KST 1987
01. DSC Wanne-Eickel (Dui)
02. Rigtersbleek (Ned)
03. Sjørring Boldklub (Den)
04. VfB Lübeck (Dui)
05. Grol (Ned)
06. Hampshire Youth FA (Eng)
07. WVC (Ned)
08. VV Ruurlo (Ned)
09. OSS ’20 (Ned)
10. Brande IF (Den)
11. FC Wacker Wien (Oos)
12. FC TT Bern (Zwi)

Table KST 1986
01. SV Grol (Ned)
02. WVC (Ned)
03. Rigtersbleek (Ned)
04. Hampshire Youth FA (Eng)
05. KFC Verbroedering Geel (Bel)
06. DSC Wanne-Eickel (Dui)
07. VfB Lübeck (Dui)
08. Duisburger SV 1900 (Dui)
09. VV Ruurlo (Ned)
10. EMOS (Ned)
11. VfL Stenum (Dui)
12. Sportclub Worb (Zwi)

Table KST 1985
01. Hampshire Youth FA (Eng)
02. Rigtersbleek (Ned)
03. Longa ’30 (Ned)
04. VV Ruurlo (Ned)
05. Grol (Ned)
06. Adur Athletic FC (Eng)
07. VfB Lübeck (Dui)
08. Drempt Vooruit (Ned)
09. TSV Wulsdorf (Dui)
10. FC Oberentfelden (Zwi)
11. Sportclub Worb (Zwi)
12. VIOD (Ned)

2015: Jeff Callebaut (KAA Gent)
2014: Damián Bariš (AS Trencin)
2013: Huseyin Dogan (Sparta Rotterdam)
2012: Simon Tibbling (Djurgårdens IF)
2011: Simon Tibbling (Djurgårdens IF)
2010: Emmanuel Donkor (KAA Gent)
2009: Niklas Hult (IF Elfsborg)
2008: Lerin Duarte (Sparta Rotterdam)
2007: Georg Margreitter (BNZ Vorarlberg)
2006: Lamine N’Diaye (ASC Diecko de la Medina)
2005: Nemanja Jokic (FC Cucaricki Stankom)
2004: Huseyin Cengiz (De Graafschap)
2003: Jan Mokrejs (FK Tescoma Zlin)
2002: Ryan Taylor (Tranmere Rovers FC)
2001: Fergus Tiernan (Aberdeen FC)
2000: Zoltán Varga (Ferencvárosi TC)
1999: Peter van Putten (NEC)
1998: Ilker Zivali (De Graafschap)
1997: Karl Rose (Barnsley FC)
1996: Moses Ndugwa (Helsingborgs IF)

2015: Samuel Vavrus (AS Trencin)
2014: Boris Radunovic (FK Rad)
2013: Adrian Chovan (AS Trencin)
2012: Kristoffer Björk (IF Elfsborg)
2011: Aydin Kalak (Istanbul BB SK)
2010: Younes Itri (Tennis Borussia)
2009: Andreas Andersson (IF Elfsborg)
2008: Lucas Hradecky (FC TPS Turku)
2007: Ton te Veldhuis (VV Ruurlo)
2006: Zoram Popovic (FK Cucaricki Stankom)
2005: Juri Heskes (Excelsior)
2004: Mike van Houten (De Graafschap)
2003: Fatih Kalintas (Arminia Bielefeld)
2002: Jan Veselý (HS Kromeríz)
2001: Raymond Lenting (De Graafschap)
2000: Maros Ferenc (FC Tatran Presov)
1999: Marek Matkobis (FC Tatran Presov)
1998: Igor Malakhov (FC Dinamo Stavropol)
1997: Jan Matousek (Ceské Budejovice)
1996: Martin Johansson (IFK Göteborg)

2015: Jordy Peffer (KV Mechelen) – 6 goals
2014: Pepi Beqaj (Halmstads BK) – 5 goals
2013: Oliver Jørgensen (HB Køge) – 4 goals
2012: Adrian Ademi (Carl Zeiss Jena) – 4 goals
– Tomas Malec (AS Trencin)
– Tbias Hem (Sandefjord Fotball)
2011: Marian Kovar (1.FC Slovácko) – 4 goals
– Tomas Malec (AS Trencin)
2010: Richard Yarsuvat (IF Elfsborg) – 5 goals
2009: Calle Wede (IF Elfsborg) – 4 goals
2008: Roope Riski (FC TPS Turku) – 3 goals
– Henrik Svedberg (IF Elfsborg)
2007: David Farkas (Inter Bratislava) – 4 goals
Wesley Schors (Roda JC)
2006: Aliou Seck (ASC Diecko de la Medina) – 4 goals
– Lars Christensen (Silkeborg IF)
2005: Raik Hildebrandt (FC Carl Zeiss Jena) – 3 goals
– David Fazekas (FC Honvéd-Budapest)
– Vladimir Jovancic (FC Cucaricki)
– Eder Sarkis (IF Elfsborg)
– Ayinde Laval (FC Midtjylland)
– Mickey Kristiansen (FC Midtjylland)
– Mohammed Faouzi (Excelsior)
2004: Dávid Horváth (Ferencvárosi TC) – 7 goals
2003: Jan Mokrejs (FK Tescoma Zlin) – 6 goals
– Tobias Czesnik (NEC)
2002: Aleksandrs Abramenko (JFC Skonto Riga) – 5 goals
– Michele Lombardi (Aberdeen FC)
2001: Robert Mainka (Arminia Bielefeld) – 5 goals
2000: Zoltán Varga (Ferencvárosi TC) – 4 goals
– Ronny Turner (Örgryte IS)
– Diego Rottensteiner (SK Sturm Graz)
1999: Davide D’Angelo (KRC Genk)
1998: Rade Prica (Helsingborgs IF)
1997: Zamrat Gagiev (FC Dinamo Stavropol)
1996: Alexander Grebenozhko (KVV Overpelt)

Fair-play cup (Henk Wendt Trophy)

2015: Club Langley FC (England)
2014: Waterford United FC (England)
2013: AS Trencin (Slovakia)
2012: Hønefoss BK (Norway)
2011: 1.FC Slovácko (Czech Republic)
2010: FC Skoda Xanthi (Greece)
2009: FC Tescoma Zlin (Czech Republic)
2008: Helsingborgs IF (Sweden)
2007: KV Kortrijk (Belgium)
2006: IF Elfsborg (Sweden)
2005: IF Elfsborg (Sweden)
2004: VV Ruurlo (Netherlands)
2003: Örgryte IS (Sweden)
2002: Sint-Truidense VV (Belgium)
2001: Örgryte IS (Sweden)
2000: Helsingborgs IF (Sweden)
1999: Wolverhampton Wanderers FC (England)
1998: Mansfield Town FC (England)
1997: KRC Genk (Belgium)
1996: Walsall FC (England)
1995: VV Ruurlo (Netherlands)
1994: VV Ruurlo (Netherlands)
1993: SV Casino Salzburg (Austria)
1992: Helsingborgs IF (Sweden)
1991: VV Ruurlo (Netherlands)
1990: Koldby-Hørdum IF (Denmark)
1989: Jersey FA (England)
1988: Jersey FA (England)
1987: OSS ’20 (Netherlands)
1986: VfL Stenum (Germany)
1985: Sportclub Worb (Swiss)

About KST

proud of our sponsors:

Copyright © Karel Stegeman Toernooi Ruurlo | Login Design en realisatie door Project Arthouse