Programma & uitslagen


Zaterdag 8 juni

DatumWedstrijdTijdResultatenGroepVeld
2019-06-08 13:00:038 juni Kalmar FF - SK Sigma Olomouc 13:00:0313:00-Groep BVeld 1
2019-06-08 13:00:498 juni WKS Śląsk Wrocław - De Graafschap 13:00:4913:00-Groep AVeld 2
2019-06-08 13:55:308 juni Halmstads BK - Odense BK 13:55:3013:55-Groep AVeld 2
2019-06-08 13:55:508 juni sc Heerenveen - KV Mechelen 13:55:5013:55-Groep BVeld 1
2019-06-08 14:50:268 juni SK Slovan Bratislava - VV Ruurlo 14:50:2614:50-Groep AVeld 2
2019-06-08 14:50:508 juni Sparta Rotterdam - FK Radnički Niš 14:50:5014:50-Groep BVeld 1
2019-06-08 15:45:058 juni SK Sigma Olomouc - sc Heerenveen 15:45:0515:45-Groep BVeld 1
2019-06-08 15:45:318 juni De Graafschap - Halmstads BK 15:45:3115:45-Groep AVeld 2
2019-06-08 16:40:178 juni FK Radnički Niš - Kalmar FF 16:40:1716:40-Groep BVeld 1
2019-06-08 16:40:368 juni VV Ruurlo - WKS Śląsk Wrocław 16:40:3616:40-Groep AVeld 2
2019-06-08 17:35:098 juni Odense BK - SK Slovan Bratislava 17:35:0917:35-Groep AVeld 2
2019-06-08 17:35:278 juni KV Mechelen - Sparta Rotterdam 17:35:2717:35-Groep BVeld 1

Zondag 9 juni

DatumWedstrijdTijdResultatenGroepVeld
2019-06-09 10:00:259 juni Kalmar FF - sc Heerenveen 10:00:2510:00-Groep BVeld 2
2019-06-09 10:00:419 juni WKS Śląsk Wrocław - Halmstads BK 10:00:4110:00-Groep AVeld 1
2019-06-09 10:55:029 juni SK Sigma Olomouc - Sparta Rotterdam 10:55:0210:55-Groep BVeld 2
2019-06-09 10:55:239 juni De Graafschap - SK Slovan Bratislava 10:55:2310:55-Groep AVeld 1
2019-06-09 11:50:299 juni KV Mechelen - FK Radnički Niš 11:50:2911:50-Groep BVeld 2
2019-06-09 11:50:489 juni Odense BK - VV Ruurlo 11:50:4811:50-Groep AVeld 1
2019-06-09 12:45:259 juni Sparta Rotterdam - Kalmar FF 12:45:2512:45-Groep BVeld 2
2019-06-09 12:45:349 juni SK Slovan Bratislava - WKS Śląsk Wrocław 12:45:3412:45-Groep AVeld 1
2019-06-09 13:40:029 juni sc Heerenveen - FK Radnički Niš 13:40:0213:40-Groep BVeld 2
2019-06-09 13:40:099 juni Halmstads BK - VV Ruurlo 13:40:0913:40-Groep AVeld 1
2019-06-09 14:35:039 juni KV Mechelen - SK Sigma Olomouc 14:35:0314:35-Groep BVeld 2
2019-06-09 14:35:219 juni Odense BK - De Graafschap 14:35:2114:35-Groep AVeld 1
2019-06-09 15:30:139 juni Sparta Rotterdam - sc Heerenveen 15:30:1315:30-Groep BVeld 2
2019-06-09 15:30:289 juni SK Slovan Bratislava - Halmstads BK 15:30:2815:30-Groep AVeld 1
2019-06-09 16:25:039 juni WKS Śląsk Wrocław - Odense BK 16:25:0316:25-Groep AVeld 1
2019-06-09 16:25:439 juni Kalmar FF - KV Mechelen 16:25:4316:25-Groep BVeld 2
2019-06-09 17:20:179 juni FK Radnički Niš - SK Sigma Olomouc 17:20:1717:20-Groep BVeld 2
2019-06-09 17:20:469 juni VV Ruurlo - De Graafschap 17:20:4617:20-Groep AVeld 1

Maandag 10 juni

DatumWedstrijdTijdResultatenGroepVeld
2019-06-10 10:00:0710 juni Nr. 4 groep A - Nr. 3 groep B 10:00:0710:00-FinalesVeld 1
2019-06-10 11:00:4910 juni Nr. 3 groep A - Nr. 4 groep B 11:00:4911:00-FinalesVeld 1
2019-06-10 12:00:1910 juni Nr. 2 groep A - Nr. 1 groep B 12:00:1912:00-FinalesVeld 1
2019-06-10 13:00:1910 juni Nr. 1 groep A - Nr. 2 groep B 13:00:1913:00-FinalesVeld 1
2019-06-10 13:00:5410 juni Nr. 6 groep A - Nr. 6 groep B 13:00:5413:00-FinalesVeld 2
2019-06-10 14:00:1510 juni Nr. 5 groep A - Nr. 5 groep B 14:00:1514:00-FinalesVeld 2
2019-06-10 14:00:3410 juni Wedstrijd om de 5e en 6e plaats 14:00:3414:00-FinalesVeld 1
2019-06-10 15:00:1110 juni Wedstrijd om de 3e en 4e plaats 15:00:1115:00-FinalesVeld 1
2019-06-10 15:00:3910 juni Wedstrijd om de 7e en 8e plaats 15:00:3915:00-FinalesVeld 2
2019-06-10 16:00:0710 juni Finale Karel Stegeman Toernooi 2019 16:00:0716:00-FinalesVeld 1

trots op onze sponsoren:

Copyright © Karel Stegeman Toernooi Ruurlo | Login Design en realisatie door Project Arthouse