Programma & uitslagen


Zaterdag 8 juni

DatumWedstrijdTijdResultatenGroepVeld
2019-06-08 13:00:038 juni Kalmar FF - SK Sigma Olomouc 13:00:0313:003 - 1Groep B
Kasteelboerderij
2019-06-08 13:00:498 juni VRS Academy - De Graafschap 13:00:4913:001 - 1Groep A
Hacron Groen
2019-06-08 13:55:308 juni Halmstads BK - Odense BK 13:55:3013:550 - 1Groep A
Hacron Groen
2019-06-08 13:55:508 juni sc Heerenveen - KV Mechelen 13:55:5013:550 - 0Groep B
Kasteelboerderij
2019-06-08 14:50:268 juni SK Slovan Bratislava - VV Ruurlo 14:50:2614:500 - 1Groep A
Hacron Groen
2019-06-08 14:50:508 juni Sparta Rotterdam - AC Horsens 14:50:5014:500 - 2Groep B
Kasteelboerderij
2019-06-08 15:45:058 juni SK Sigma Olomouc - sc Heerenveen 15:45:0515:450 - 0Groep B
Kasteelboerderij
2019-06-08 15:45:318 juni De Graafschap - Halmstads BK 15:45:3115:451 - 1Groep A
Hacron Groen
2019-06-08 16:40:178 juni AC Horsens - Kalmar FF 16:40:1716:400 - 1Groep B
Kasteelboerderij
2019-06-08 16:40:368 juni VV Ruurlo - VRS Academy 16:40:3616:400 - 2Groep A
Hacron Groen
2019-06-08 17:35:098 juni Odense BK - SK Slovan Bratislava 17:35:0917:350 - 0Groep A
Hacron Groen
2019-06-08 17:35:278 juni KV Mechelen - Sparta Rotterdam 17:35:2717:350 - 1Groep B
Kasteelboerderij

Zondag 9 juni

DatumWedstrijdTijdResultatenGroepVeld
2019-06-09 10:00:259 juni Kalmar FF - sc Heerenveen 10:00:2510:001 - 0Groep B
Hacron Groen
2019-06-09 10:00:419 juni VRS Academy - Halmstads BK 10:00:4110:000 - 0Groep A
Kasteelboerderij
2019-06-09 10:55:029 juni SK Sigma Olomouc - Sparta Rotterdam 10:55:0210:551 - 1Groep B
Hacron Groen
2019-06-09 10:55:239 juni De Graafschap - SK Slovan Bratislava 10:55:2310:554 - 0Groep A
Kasteelboerderij
2019-06-09 11:50:299 juni KV Mechelen - AC Horsens 11:50:2911:501 - 1Groep B
Hacron Groen
2019-06-09 11:50:489 juni Odense BK - VV Ruurlo 11:50:4811:503 - 0Groep A
Kasteelboerderij
2019-06-09 12:45:259 juni Sparta Rotterdam - Kalmar FF 12:45:2512:450 - 1Groep B
Hacron Groen
2019-06-09 12:45:349 juni SK Slovan Bratislava - VRS Academy 12:45:3412:450 - 1Groep A
Kasteelboerderij
2019-06-09 13:40:029 juni sc Heerenveen - AC Horsens 13:40:0213:400 - 1Groep B
Hacron Groen
2019-06-09 13:40:099 juni Halmstads BK - VV Ruurlo 13:40:0913:403 - 0Groep A
Kasteelboerderij
2019-06-09 14:35:039 juni KV Mechelen - SK Sigma Olomouc 14:35:0314:352 - 1Groep B
Hacron Groen
2019-06-09 14:35:219 juni Odense BK - De Graafschap 14:35:2114:351 - 2Groep A
Kasteelboerderij
2019-06-09 15:30:139 juni Sparta Rotterdam - sc Heerenveen 15:30:1315:302 - 1Groep B
Hacron Groen
2019-06-09 15:30:289 juni SK Slovan Bratislava - Halmstads BK 15:30:2815:300 - 5Groep A
Kasteelboerderij
2019-06-09 16:25:039 juni VRS Academy - Odense BK 16:25:0316:251 - 1Groep A
Kasteelboerderij
2019-06-09 16:25:439 juni Kalmar FF - KV Mechelen 16:25:4316:250 - 0Groep B
Hacron Groen
2019-06-09 17:20:179 juni AC Horsens - SK Sigma Olomouc 17:20:1717:201 - 2Groep B
Hacron Groen
2019-06-09 17:20:469 juni VV Ruurlo - De Graafschap 17:20:4617:200 - 2Groep A
Kasteelboerderij

Maandag 10 juni

DatumWedstrijdTijdResultatenGroepVeld
2019-06-10 10:00:0710 juni Halmstads BK- Sparta Rotterdam 10:00:0710:000 - 2Finales
Kasteelboerderij
2019-06-10 11:00:4910 juni Odense BK -KV Mechelen 11:00:4911:000 - 1Finales
Kasteelboerderij
2019-06-10 12:00:1910 juni VRS Academy - Kalmar FF 12:00:1912:000 - 5Finales
Kasteelboerderij
2019-06-10 13:00:1910 juni De Graafschap - AC Horsens 13:00:1913:002 - 0Finales
Kasteelboerderij
2019-06-10 13:00:5410 juni SK Slovan Bratislava - SC Heereveen (11e-12e) 13:00:5413:003 - 1Finales
Hacron Groen
2019-06-10 14:00:1510 juni VV Ruurlo - SK Sigma Olomouc (9e -10e) 14:00:1514:000 - 6Finales
Hacron Groen
2019-06-10 14:00:3410 juni Sparta Rotterdam(wap) - KV Mechelen (5e - 6e) 14:00:3414:001 - 1Finales
Kasteelboerderij
2019-06-10 15:00:1110 juni VRS Academy - AC Horsens (3e-4e) 15:00:1115:002 - 1Finales
Kasteelboerderij
2019-06-10 15:00:3910 juni Halmstads BK - Odense BK (wap)(7e en 8e) 15:00:3915:000 - 0Finales
Hacron Groen
2019-06-10 16:00:0710 juni Finale Kalmar FF - De Graafschap 16:00:0716:002 - 1Finales
Kasteelboerderij

trots op onze sponsoren:

Copyright © Karel Stegeman Toernooi Ruurlo | Login Design en realisatie door Project Arthouse