Schedule & Results


Saturday May 19

DateWedstrijdTimeResultsGroepVeld
2018-05-19 13:00:2419 May Sparta Rotterdam - FC Twente 13:00:2413:004 - 2Groep APLUS Kogelman veld
2018-05-19 13:00:5419 May Halmstads BK - 1.FC Union Berlin 13:00:5413:002 - 1Groep BGerard Gotink veld
2018-05-19 13:55:0619 May Ceilândia EC - SK Slovan Bratislava 13:55:0613:550 - 1Groep APLUS Kogelman veld
2018-05-19 13:55:1219 May AC Horsens - KV Mechelen 13:55:1213:550 - 3Groep BGerard Gotink veld
2018-05-19 14:50:2619 May Kalmar FF - NK Lokomotiva 14:50:2614:501 - 0Groep APLUS Kogelman veld
2018-05-19 14:50:3319 May NAC Breda - VV Ruurlo 14:50:3314:504 - 0Groep BGerard Gotink veld
2018-05-19 15:45:3019 May FC Twente - Ceilândia EC 15:45:3015:450 - 0Groep APLUS Kogelman veld
2018-05-19 15:45:3719 May 1.FC Union Berlin - AC Horsens 15:45:3715:451 - 1Groep BGerard Gotink veld
2018-05-19 16:40:3419 May NK Lokomotiva - Sparta Rotterdam 16:40:3416:401 - 1Groep APLUS Kogelman veld
2018-05-19 16:40:3819 May VV Ruurlo - Halmstads BK 16:40:3816:400 - 3Groep BGerard Gotink veld
2018-05-19 17:35:4219 May SK Slovan Bratislava - Kalmar FF 17:35:4217:350 - 1Groep APLUS Kogelman veld
2018-05-19 17:35:4919 May KV Mechelen - NAC Breda 17:35:4917:352 - 0Groep BGerard Gotink veld

Sunday May 20

DateWedstrijdTimeResultsGroepVeld
2018-05-20 10:00:4420 May Halmstads BK - AC Horsens 10:00:4410:003 - 1Groep BPLUS Kogelman veld
2018-05-20 10:00:4820 May Sparta Rotterdam - Ceilândia EC 10:00:4810:002 - 1Groep AGerard Gotink veld
2018-05-20 10:55:1820 May 1.FC Union Berlin - NAC Breda 10:55:1810:551 - 3Groep BPLUS Kogelman veld
2018-05-20 10:55:2220 May FC Twente - Kalmar FF 10:55:2210:551 - 1Groep AGerard Gotink veld
2018-05-20 11:50:0320 May KV Mechelen - VV Ruurlo 11:50:0311:505 - 0Groep BPLUS Kogelman veld
2018-05-20 11:50:0720 May SK Slovan Bratislava - NK Lokomotiva 11:50:0711:502 - 0Groep AGerard Gotink veld
2018-05-20 12:45:4620 May NAC Breda - Halmstads BK 12:45:4612:450 - 1Groep BPLUS Kogelman veld
2018-05-20 12:45:4920 May Kalmar FF - Sparta Rotterdam 12:45:4912:450 - 2Groep AGerard Gotink veld
2018-05-20 13:40:0120 May Ceilândia EC - NK Lokomotiva 13:40:0113:401 - 2Groep AGerard Gotink veld
2018-05-20 13:40:5520 May AC Horsens - VV Ruurlo 13:40:5513:408 - 0Groep BPLUS Kogelman veld
2018-05-20 14:35:5120 May KV Mechelen - 1.FC Union Berlin 14:35:5114:352 - 1Groep BPLUS Kogelman veld
2018-05-20 14:35:5520 May SK Slovan Bratislava - FC Twente 14:35:5514:351 - 1Groep AGerard Gotink veld
2018-05-20 15:30:1020 May NAC Breda - AC Horsens 15:30:1015:303 - 1Groep BPLUS Kogelman veld
2018-05-20 15:30:1320 May Kalmar FF - Ceilândia EC 15:30:1315:306 - 0Groep AGerard Gotink veld
2018-05-20 16:25:1220 May Halmstads BK - KV Mechelen 16:25:1216:252 - 3Groep BPLUS Kogelman veld
2018-05-20 16:25:1520 May Sparta Rotterdam - SK Slovan Bratislava 16:25:1516:250 - 1Groep AGerard Gotink veld
2018-05-20 17:20:2120 May VV Ruurlo - 1.FC Union Berlin 17:20:2117:200 - 5Groep BPLUS Kogelman veld
2018-05-20 17:20:2720 May NK Lokomotiva - FC Twente 17:20:2717:201 - 0Groep AGerard Gotink veld

Monday May 21

DateWedstrijdTimeResultsGroepVeld
2018-05-21 10:00:1621 May NK Lokomotiva - NAC Breda 10:00:1610:001 - 0FinalesPLUS Kogelman veld
2018-05-21 11:00:1421 May SK Slovan Bratislava - AC Horsens 11:00:1411:001 - 1FinalesPLUS Kogelman veld
2018-05-21 12:00:2421 May Sparta Rotterdam - KV Mechelen 12:00:2412:001 - 0FinalesPLUS Kogelman veld
2018-05-21 13:00:1421 May Kalmar FF - Halmstads BK 13:00:1413:003 - 0FinalesPLUS Kogelman veld
2018-05-21 13:00:2021 May Ceilândia EC - VV Ruurlo 13:00:2013:000 - 0FinalesGerard Gotink veld
2018-05-21 14:00:0621 May NK Lokomotiva - SK Slovan Bratislava 14:00:0614:000 - 2FinalesPLUS Kogelman veld
2018-05-21 14:00:1521 May FC Twente - 1.FC Union Berlin 14:00:1514:001 - 0FinalesGerard Gotink veld
2018-05-21 15:00:0721 May KV Mechelen - Halmstads BK 15:00:0715:004 - 0FinalesPLUS Kogelman veld
2018-05-21 15:00:4221 May NAC Breda - AC Horsens 15:00:4215:002 - 0FinalesGerard Gotink veld
2018-05-21 16:00:4621 May Sparta Rotterdam - Kalmar FF 16:00:4616:000 - 1FinalesPLUS Kogelman veld

proud of our sponsors:

Copyright © Karel Stegeman Toernooi Ruurlo | Login Design en realisatie door Project Arthouse